O mně

Jmenuji se Martina a vystudovala jsem střední oděvní školu. Poté jsem šla na vysokou školu jiného zaměření. K šití jsem se vrátila až s dětmi. Mám dvě holky. Na šití se mi líbí, jak pod rukama vzniká nová věc.

Starší dcera má ráda princezny, především Elsu. První šaty, které jsem ji ušila, byly inspirované pohádkou Ledové království. Základem je úpletová látka s vločkami doplněná jednobarevným úpletem v kombinaci s tylem.

U mladší dcery se mi osvědčily tepláky s kulatým sedem. Tyto tepláky jsou pro děti pohodlné, nebraní jim v pohybu a nikde netlačí. Nosila je nejen doma a na zahradu, ale i na parádu a k doktorce. Nejvíce jsem tepláky ocenila v plenkovém období, protože jsme používaly látkové plenky. Tepláky jsou opravdu rostoucí, díky nápletům, vydrží až tři velikosti! Dceři je šiji doteď (nyní velikost 98/104).

Obě rády malují, takže jsou hrdé majitelky vybarvovacích sukýnek. Každá si svoji sukýnky vybarvila dle nálady a svých představ. Jsou kreativní po mamince.

Oblečení pro děti šiji většinou rostoucí, takže vydrží více velikostí. Zaleží mi především na kvalitě, tudíž vybírám takové materiály, aby vyhovovali potřebám těch nejmenších.

Pokud vás moje výrobky zaujali, budu ráda, když si prohlédnete moji nabídku zde na webu. Pokud nenajdete to, co hledáte, napište mi a společně zkusíme něco vymyslet.

S Marmis Handmade vybočí vaše děti z davu.

Budu se těšit na vaše objednávky

Martina